گاف گاهی به پشت سر نگاه کن
ژوئن 30, 2015
نقد انیمیشن شاهزاده روم
نوامبر 14, 2015
نمایش همه

چندی که نبودم، بودم

سلام مدتی نبودم. گرفتاری کارهای مختلف مثل همیشه. می‌دانم حرف تازه‌ای نیست می‌دانم وعده‌های زیادی داده‌ام و می‌دانم عده‌ای از اینکه دیربه‌دیر میهمانشان می‌شوم شاکی هستند. می‌دانم که می‌دانید گرفتارم. از شما چه پنهان بیماری مادر دوباره قوت گرفته‌این بار کنسر لنف از حوالی کلیه سر درآورده و مثل همیشه تنها دل‌خوشی‌مان دعای خیر دوستان و آشنایان است. این بار سراغ روازاده هم رفته‌ایم. اگر فرصتی پیش بیاید بر خواهم گشت و دراین‌باره خواهم نوشت.

 

کارگاه جدید فن بیان به‌زودی در موسسه به حدنصاب می‌رسد و پس از برگزاری حتمن بخش‌هایی از آن را تقدیم حضورتان خواهم کرد.

 

همین‌طور مایه‌ی خوشحالی است عرض کنم نخستین کتاب از پرونده بازخوانی نیما به‌زودی در ۲۱ آبان منتشر خواهد شد و می‌توانید آن را از کتاب‌فروشی‌های طرف قرارداد با انتشارات بافر تهیه بفرمائید و تفاوت‌ها را با نسخ پیشین مقایسه کنید.

 

اخبار تازه‌ی دیگری هم هست که چون رنگ و بوی گلایه دارد باشد برای زمانی دیگر. ممکن است زحمت به‌روزرسانی این صفحه را به یکی از دوستان واگذار کنم به همین علت طی این مدت کامنت‌ها را تائید نکردم و جواب ندادم که از این بابت از همه‌ی عزیزان عذر خواهم.

 

باز خواهم گشت هرچند که هرگز نخواهم رفت

payaamnoor
payaamnoor
همین‌ که می‌آیی و می‌خوانی و حرف‌هایت را می‌زنی... چقدر خوب است...

1 دیدگاه

  1. ساناز یوسفی گفت:

    سلام آقای وحید عزیز مدتیست که از شما خبری دریافت نکردم . پس از روزها قسمت بر امروز بود و فرصتی شد که به صفحه شما سری بزنم از کسالت مادر بزرگوارتان نوشته اید بسیار متأثر شدم امیدوارم که که خداوند بر تن ایشان لباس عافیت بپوشاند

    به روزی و پیروزیتان را از پروردگار عالمیان خواستارم باشد که همواره سرفراز باشید

    ارادتمند شما ساناز یوسفی

     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *